Kolombiya Kahve çeşitlerimizle dünyaya en iyi kaliteyi ve deneyimi sunuyoruz

Juan Valdez karakteri 1960 yılında Ulusal Kahve Yetiştiricileri Federasyonu tarafından yaratılıp, dünya çapında en çok tanınan isimlerden biri olmaya devam etmektedir.

Juan Valdez ve Conchita, Ulusal Kahve Yetiştiricileri Federasyonu ile Procafecol SA arasındaki bir içerik markası stratejisinin parçası haline geldi ve tüketici, ambalajında bu iki karakteri gördüğünde kahvesinin Kolombiya menşeli olduğunu anladı. Logo da yer alan karakterlerin birleşimi ile, anında tanınma sağladı ve ülkeyi dünyanın en iyi Arabica kahvesi üreticilerinden biri olarak konumlandırmayı başardı.

540.000 kahve yetiştiren ailenin çalışmalarını onurlandırmayı amaçlayan ve Kolombiyalılarda aidiyet duygusu yaratan bir ülke markası haline geldi. Marka 2002'den günümüze kadar Juan Valdez olarak mağazaları ile varlığını sürdürmekte ve asıl amacı olan birinci sınıf kahve satışı yaparak ve bu Kolombiya'nın en iyi kahvecisi olarak konumlanmaya devam ediyor.

Juan Valdez, kahvesinin en yüksek kalitesine ve aromasına tüm ülkeyi aşık etmek için doğmuştu ama farkında olmadan koca bir dünyanın kahvesi haline geldi.

 

 

Açtığı deneyimsel mağazalarıyla birlikte global çapta büyümeyi sürdüren Juan Valdez, 31 Mart 2022 tarihinde Türkiye’deki ilk şubesini İstanbul Harbiye’de açarak, ülkemizdeki kahve gurmelerinin kısa sürede gözdesi haline geldi. Hala daha da gördüğü yoğun talep nedeniyle hızla büyümeye devam ediyor.

Ülkemizdeki şube sayısını günden güne artıran Juan Valdez; İstanbul, Ankara, Bursa’da yer alan toplam 16 şubesi ve 33 ülkede açtığı yüzlerce şubeyle dünyanın en çok tercih edilen kahve markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyerek “%100 Premium Colombian Coffee” mottosunu gittiği her yerde başarıyla yaşatmaya devam ediyor.

Juan Valdez, “en iyi kahve markası nedir, en iyi kahve demleme metodu nedir, kahve çekirdeğinin kalitesi nasıl anlaşılır?” gibi soruların cevabını, sunduğu hizmet ve ürünlerinin kalitesiyle veriyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı